Ювелірні колекції iPhone 6 від Caviar

          Motore d’Oro

          Італійська компанія Caviar перетворила iPhone 6 в ювелірне витвір мистецтва. Спеціальна колекція Motore d'Oro в рамках серії iPhone 6 VIP-класу присвячена легендам італійського автопрому. На створення перших моделей розробників надихнули автомобілі Bugatti.

Apple, iPhone 6, Caviar, Motore d'Oro, Bugatti, смартфон

          Коли iPhone потрапляють в руки ювелірів, зі смартфона вони перетворюються, якщо не на витвір мистецтва, то в предмет розкоші. До виходу iPhone 6 італійці приготували нову колекцію Motore d'Oro, яка присвячена легендам італійського автомобілебудування. Компанія вже представила дві моделі. Кожен пристрій з нового покоління дорогоцінних iPhone створюється вручну. Представники компанії підкреслюють, що специфіка шостої моделі «яблучного» смартфона змусила їх кардинально змінити технології виробництва застосувати ряд інновацій. Особливості дизайну iPhone 6 зажадали нових рішень в області золотого покриття та обробки, кріплення з використанням термостійких електроізоляційних матеріалів, а розташування внутрішніх частин та заокруглена форма корпусу - удосконалень в технології монтажу.

Apple, iPhone 6, Caviar, Motore d'Oro, Bugatti, смартфон

         Одна з моделей серії Motore d'Oro присвячена колекційним ретро-автомобілів зокрема моделі Aerolithe 1935 випуску, а друга новітнім розробкам Bugatti та футуристичному концепт-кару авторства Дугласа Хогга.

Apple, iPhone 6, Caviar, Motore d'Oro, Bugatti, смартфон

          Як і колись, версії ювелірних iPhone створені в золотом та титановому корпусі із застосуванням дорогих сортів шкіри. У дизайні відтворюється фірмовий стиль інтер'єрів та екстер'єрів Bugatti. Задня кришка пристроїв покрита різьбленням із символами елітних авто-брендів та вкрапленням дорогоцінних каменів.

         Перші iPhone 6 з лінійки Motore d'Oro надійдуть в продаж за ціною 3750 та 3820 дол. за обробку шкірою та карбоном, відповідно. У будь-якому випадку покупець золотого смартфона Apple отримає 128 Гб флеш-пам'яті.

            Firenze Diamante

          Caviar Firenze Diamante це флагманська модель ювелірного бренду Caviar. Вперше представлений ще на базі iPhone 5, цей ювелірний телефон перевидавався з виходом кожної нової версії Apple iPhone, що лиш підтверджує популярність ювелірних версій флагману.

Apple, iPhone 6, Caviar, Firenze Diamante, смартфон

         Caviar Firenze Diamante відрізняється від звичайної версії наявністю золотого панно (750 проба), в якості накладки на задній частині корпусу. Як стверджують представники компанії, в оформленні використані флористичні мотиви та геральдичне зображення Лілії роду Медічі. Тут же розташовується особистий підпис засновника бренду на золотій табличці.

Apple, iPhone 6, Caviar, Firenze Diamante, смартфон

          Задня накладка із золотим панно збільшує товщину апарату, так що камера iPhone не виступає, як в оригінальній версії. А от вага, завдяки використанню золота, значно збільшилася.

        Ювелірні Firenze Diamante поставляються в дерев'яному лакованому футлярі з внутрішньою обробкою чорним оксамитом. До кожного апарата додається сертифікат автентичності.

          Кількість золотих пристроїв від Caviar обмежена. Лімітована колекція включає 99 пристроїв Firenze Diamante за ціною 5300 дол за кожен.

        З технічної точки зору версії iPhone від Caviar не відрізняються від оригінальних, тут немає модифікацій, пов'язаних з пам'яттю, процесором або програмною платформою.