teXet TVR-50W – шпигун для дому та офісу

          teXet TVR-50W стане надійною відеонянею для вашого малюка. Смарт-камера оснащена модулем Wi-Fi, щоб користувачі мали можливість передавати та отримувати дані   бездротовим способом. Розумний пристрій стане надійною відеонянею для вашого малюка, дозволить спостерігати за домашніми тваринками або контролювати обстановку як вдома так і в офісі.

        Підключайтеся до смарт-камери через локальну мережу або віддалено через Інтернет, коли перебуваєте в магазині, на роботі або в поїздці, і будьте в курсі всіх подій! Крім того, teXet TVR-50W допоможе подбати про дитину, коли вас немає поруч. Новинка виміряє температуру повітря в кімнаті, програє колискову або забезпечить двосторонній аудіозв'язок.

          Широкие поле застосування

teXet TVR-50W, камера, фидеокамера, видеоняня

          Встановіть на смартфон або планшет зручне управління-додаток (працює з Android ОС та iOS), щоб спостерігати за подіями в режимі LiveView та з легкістю управляти налаштуваннями новинки з будь-якої точки планети через локальну мережу без Інтернету та кабелів, якщо камера знаходиться недалеко від вас, або ж через хмарний сервіс, віддалено.

         teXet TVR-50W отримала все необхідне для якісної зйомки в будь-який час доби. Модель оснащена сучасним, потужним процесором Ambarella A7LS15 та сенсором чутливим до світла, який робить можливим проведеня запису з якості HD (1280x720). Об'єктив, що має кут огляду 100° допоможе спостерігати за всими подіями в приміщенні.

        Камера чудово “бачить” в темний час доби. Якщо в кімнаті недостатньо світла, то прилад автоматично переходить в нічний режим та вмикає інфрачервону підсвітку. Участь користувача при цьому не потрібна. Новинка - це ще й делікатний нічник з трьома ступенями яскравості.

          Розумний нічний режим

teXet TVR-50W, камера, фидеокамера, видеоняня

          Смарт-камера teXet відмінно заміняє відеоняню. Окрім передачі якісного звуку та  відеозображення, пристрій “вміє” вимірювати температуру навколишнього середовища. Також, передбачена дуже зручна програма для налаштуваня та керування. Є можливість встановлення двостороннього аудіозв'язку з дитиною. Також, при необхідністі, teXet може навіть програти колискову. Якщо в приміщенні з'явився рух чи шум – "розумниця” одразу ж  відправить повідомлення на вказаний смартфон.

          Компактна камера teXet TVR-50W має стильний дизайн та чудово вишеться в будь-який інтер'єр. Пристрій має два типи кріплення – утримувач для встановлення на стіну та ніжку з вмонтованим нічником.