Світовим лідером з продажу ноутбуків стала Lenovo

          Китайська компанія Lenovo, яка нещодавно стала лідером з продажу персональних комп'ютерів, тепер знаходиться на першому місці за кількістю реалізованих ноутбуків. Даний сегмент комп'ютерного ринку після затяжного скорочення знову набирає обертів, і Lenovo тепер біля керма, згідно з даними компанії NPD Research.

Lenovo, ноутбук, смартфон, ПК, планшет

          У другому кварталі поточного року продажі ноутбуків склали 45,1 мільйон екземплярів, і це на 1% більше торішніх показників. Найкраще лептопи продавалися в США та Європі, але точні цифри поки не розголошуються. За словами аналітиків, це безпосередньо пов'язано з припиненням підтримки Windows XP, що викликало необхідність в переході на нову операційну систему і, отже, нові ноутбуки, плюс поява хромбуків теж оживило інтерес до мобільних ПК. Lenovo зуміла домогтися лідерства завдяки прийнятній ціні на свої ноутбуки і більш ніж високому рівню якості.

          Найвищий попит на її продукцію був зафіксований в Китаї, Європі та Латинській Америці. Свої поставки вона збільшила на 36% порівняно з результатами другого кварталу минулого року, і тепер її частка становить 18% замість 14%. Компанія HP, колишній лідер мобільного сегменту, тепер задовольняється другим місцем з результатом в 17%, хоча її показники теж виросли за рік, але всього на 1%. Трійку лідерів замикає компанія ASUS з 11-відсотковою часткою, а за нею йде компанія Acer, ноутбуки якою користуються високим попитом в Росії.

          Сьогодні Lenovo - номер 1 на ринку ПК, номер 2 на зростаючому ринку «ПК + планшети» і номер 3 в сегменті «Розумних пристроїв з виходом в мережу» (ПК + планшети + смартфони).