Sony представляє камеру A7 II

          Фотокамера Sony A7 II забезпечує відмінну якість знімків при компактному розмірі та легкій збірці і продовжує традиції серії α7, в яку входить найменша та найлегша в світі повнокадрова камера зі змінними об'єктивами (α7R).

          35-міліметровий повнокадровий Exmor CMOS сенсор з 24.3 мегапікселями переміщається по п'яти осях, щоб компенсувати тремтіння камери, забезпечуючи оптичну стабілізацію зображення на витримці до 4,5 кроків. Чітка фото- та відеозйомка в ручному режимі тепер можлива в умовах, при яких раніше був би потрібен штатив. У цьому та інших випадках користувачі можуть насолоджуватися красивими зображеннями, отриманими за допомогою повнокадрового сенсора в поєднанні зі стабілізацією зображення. Вбудована стабілізація зображення також сприяє отриманню більш чітких фотографій при використанні об'єктивів з байонетом А за допомогою адаптера.

Sony, Sony A7 II, фотоаппарат, фотокамера

         Визначає і згладжує тремтіння камери по п'яти осях для нерухомих зображень і відео, у тому числі кутове тремтіння, яке виникає, як правило, при зйомці з допомогою телеоб'єктива, тремтіння при нахилі (по осях X і Y), яке стає помітним, так як масштабування фотографування збільшується, і тремтіння при повороті (обертанні), яке нерідко позначається при зйомці вночі або при записі відео.

         Повнокадровий сенсор зображення переміщається, щоб компенсувати подібне тремтіння камери. Для нерухомих зображень стабілізація рівносильна збільшеною витримці корекції до 4,5 кроків.

         Ручна зйомка при низькій освітленості при більш довгих витримках стає можливою, привносячи ще більшу креативність і мобільність без необхідності застосовувати штатив.

         Перегляд згладженого зображення в режимі реального часу на РК-екрані камери або в OLED-видошукачі дозволяє настроїти кадрування й фокусування навіть при використанні телефото або макрооб'єктивів.

        Широке охоплення автофокусу з 117-точковим автофокусуванням із визначенням фаз (у поєднанні з 25-точковою автофокусуванням із визначенням контрасту)

Sony, Sony A7 II, фотоаппарат, фотокамера

          117-точкова фокальна площина сенсора автофокусування з визначенням фаз і 25-точкове автофокусування з визначенням контрасту розташовані на великій площі екрану, що забезпечує чудові можливості по відстеженню фази автофокусу і, таким чином, дозволяє зробити чітке захоплення рухомих об'єктів, які при інших обставинах могли б не потрапити в фокус.

         Для визначення положення предмета використовується більш досконалий алгоритм для оптимального управління приводом об'єктива. У різних ситуаціях автофокус дуже чуйний - спрацьовує на 30% швидше, ніж у попередніх моделях.

         Збільшені в 1,5 рази можливості по відстеженню в порівнянні з попередніми моделями завдяки поліпшеному алгоритму прогнозування руху

        Вдосконалений алгоритм Sony для прогнозування руху рухомих об'єктів в 1,5 рази поліпшив результативність функціоналу з відстеження об'єкта, що знімається та прогнозуванню його подальшого руху. Крім того, автофокус і автоматична експозиція (AE) продовжують відстежувати об'єкт під час високошвидкісної безперервної зйомки (до 5 кадрів в секунду), так що жодний раптовий рух або експресія НЕ будуть допущені. Нарешті, значно поліпшити здатності відстеження та захоплення об'єкта дозволили досягнення в технології аналізу зображень за допомогою lock-on AF - режиму, який оптимізує фокусування на об'єкті відповідно до його розміру.

         Камера обладнана повнокадровим сенсором Exmor CMOS з приблизно 24,3 ефективних мегапікселів. Висока роздільна здатність і великі пікселі сприяють підвищенню чутливості та зменшенню рівня шуму зображення, що забезпечує розкриття всього потенціалу оптичних характеристик об'єктиву. Зображення виглядають красиво, стають доступні ефекти боке, досяжні раніше тільки з полнокадровими сенсорами.

        Модель оснащена поліпшеним процесором обробки зображень BIONZ X. Швидка обробка, яку забезпечує процесор, покращує зображення кількома способами: за допомогою технології відтворення дрібних деталей, яка відтворює природний вид текстур навіть у найдрібніших деталях зображення; технології зменшення дифракції, яка запобігає втраті деталізації за умови прикритої діафрагми; і шумозаглушення в конкретних областях, що значно знижує рівень шуму при збереженні виключної деталізації та текстури навіть в умовах низької освітленості, таких як нічний час і приміщення.

          На додаток до запису у форматі AVCHD версія 2.0 Full HD (1920 × 1080) 60p (50p) / 60i (50i) / 24p, камера записує в XAVC-S - користувальному форматі на основі професійного формату XAVC®. Це забезпечує чудове Full HD якість відео з високим бітрейтом 50 Мб / с. Застосовується стиснення довгих GOP із зазначенням відмінності між кадрами, поряд з кодеками MPEG-4 AVC / H.264 для відео. Що стосується запису звуку, використовується лінійний PCM, і файли зберігаються у форматі MP4.

          Профілі зображення дозволяють зручно редагувати колірні відтінки. Камера α7 II також підтримує гамма-функцію S-Log2, яка зберігає широкий динамічний діапазон і режим широкої шкали S-Gamut. У числі інших функцій - часовий код і мітка користувача (корисні при монтажі), управління записом Rec Control (для синхронного запису на сумісних зовнішніх записуючих пристроях), встановлення та налаштування маркера, і подвійна відеозапис.

         Форма та висота рукоятки забезпечують стійкість камери навіть при використанні великих телефотооб'ективів. Кнопка затвора зміщена вперед, в положення, яке вважається більш природним. Разом зі збільшеним розміром кнопки, це дозволяє зменшити тремтіння камери. Комфорт і зручність зйомки були пріоритетами розробників. 10 настроюваних кнопок можна використовувати для управління будь-якою з 56 функцій.

          Повертається РК-екран за технологією White MagicTM, що забезпечує виняткову чіткість зображення навіть при яскравому сонячному світлі.

Sony, Sony A7 II, фотоаппарат, фотокамера

          Видошукач XGA OLED Tru-Finder з еквівалентним дозволом 2360000 точок і високою контрастністю дозволяє точно відтворювати зміну налаштувань, точно налаштовувати фокусування за допомогою збільшення зображення або функції peaking і ефектів боке. Видошукач також дозволяє чітко переглядати зроблені раніше знімки. Так як камера повністю сумісна з форматом APS-C, вона відтворює повне зображення навіть при використанні об'єктивів APS-C.

          Міцний магнієвий сплав, з якого виготовлені верхня і передня панелі, а також внутрішні структури, забезпечує міцність та невелику вагу камери. Міцна конструкція кріплення легко витримує великі телефотооб'єктиви, важкі відеооб'єктиви і багато інших

         Основні кнопки і ручки настройки покриті герметиком для запобігання попадання вологи і пилу, а двошарове покриття корпусу, кришок носіїв і портів, а також з'єднань частин корпусу забезпечує підвищений захист від пилу і вологи. В цілому, камера була розроблена так, щоб фотограф міг використовувати її всюди, не турбуючись про її захист.