Samsung і Christie's представили "золотий" вигнутий UHD-ТВ

          Компанія Samsung Electronics оголосила про партнерство з відомим аукціонним будинком Christie's з метою продажу лакованого золотом 78-дюймового вигнутого UHD-телевізора Samsung.

Samsung, Christie's, UHD-ТВ, монитор, телевизор

          Цей прекрасний художній витвір, який поєднує інноваційні технології та хитромудрий дизайн, буде виставлено на загальний огляд напередодні старту осіннього аукціону Christie's у Гонконгу, починаючи з 20 листопада 2014 року. Всі кошти, виручені від продажу унікального телевізора, будуть спрямовані в неурядову організацію Orbis, місією якої є забезпечення доступності сучасних методик лікування порушень зору для звичайних пацієнтів.

          «Вигнутий UHD-телевізор Samsung - це й справді цікавий пристрій і співпраця з Сун Юн Хоном прославила його до рівня справжнього витвору мистецтва, - зазначив Кейко Парк (KK Park), виконавчий віце-президент і керівник відділу продажів і маркетингу підрозділу Visual Display компанії Samsung Electronics. - Телевізор є центральним місцем у кожному будинку, і ми раді поділитися цим витвором мистецтва з клієнтами Christie's в Гонконзі. Ми також дуже пишаємося можливістю підтримати Orbis, так як вони працюють в напрямку профілактики і лікування сліпоти ».

Samsung, Christie's, UHD-ТВ, монитор, телевизор

          Компанія Samsung залучила до співпраці Сун Юн Хону за його ексклюзивний досвід у розписі Ottchil - найдавнішої в Кореї техніці лакованого розпису, яка сходить до епохи неоліту, а також за його надзвичайне вміння застосувати традиційну художню форму на сучасних матеріалах.

        На задній панелі телевізора відображені знакові сцени і відомі телевізійні персонажі різного часу, об'єднані спільною темою «Пам'ять ТВ» (Memory of TV). Малюнки нанесені на пристрій за допомогою складної розпису золотим лаком.

        «Ми завжди шукаємо найяскравіші і преміальні речі для продажу на аукціоні, а Samsung надав дійсно єдине у своєму роді художній твір - вигнутий UHD-ТВ, розписаний золотом в техніці Ottchil, - прокоментував Ерік Чанг (Eric Chang), заступник голови аукціонного дому Christie's Азія. - Дизайн пристрою просто захоплює дух, і ми раді представити такий унікальний продукт - перший з коли-небудь виставлених на нашому аукціоні пристроїв сегмента споживчої електроніки - нашим шановним гостям і клієнтам ».