Помічник Amazon Echo - домашній аналог Siri

          Якщо Ви є щасливим володарем смартфона, то вся необхідна інформація буде доступна вам за допомогою декількох дотиків до екрана. Можна блукати по Інтернету, щоб знайти відповіді на питання, чи поспілкуватися з друзями і рідними в соціальних мережах. Все, з чим ми стикаємося, стає з кожним днем все більш досконалим, і наші будинки стають практично такими ж розумними, як і смартфони.

Amazon Echo, помощник, Amazon, Siri, смартфон

          Автоматичні системи освітлення та сигналізації типу Nest, самозакривні замки, і багато іншого - все це робить більш комфортним наше існування. Якщо ви ще й дуже допитлива людина, то пристрій Amazon Echo може стати для вас новим другом. Це система, яка активується голосом, і вона може встановлювати сигнали, програвати музику, повідомляти прогноз погоди, і відповідати на будь-яке питання, яке прийде в голову. Можна також встановлювати таймер, і додавати необхідні речі в список покупок на підключені через Bluetooth пристрої.

          Компанія Amazon значно розширила спектр своєї діяльності і Amazon Echo самий яскравий тому доказ. Якщо є підключення через Wi-Fi, то пристрій буде працювати спільно з додатком на Fire OS, Android, iOS і ОС на стаціонарному комп'ютері. Amazon Echo виробляє всенаправлений звук, і він може почути вас з будь-якого кутка кімнати. Вартість девайса коливається від 100 до 200 доларів, залежно від того, чи є ви членом Amazon Prime.