Mac mini

Apple, Mac mini, компьютер, ПК

      Мініатюрний комп'ютер Mac mini, який до цих пір користується величезною популярністю і для багатьох користувачів є вхідним квитком у світ комп'ютерів Apple нарешті оновили, а зовсім не вилучили з продажу, як деякі очікували.

        Mac mini 2014 року отримали процесори лінійки Intel Haswell: від Core i5 на 2 ядра з частотою 1,4ГГц в молодшій моделі до Core i7 на 2 ядра з частотою 3ГГц в якості можливості апгрейда. Підтяглася і графіка: тепер це Intel HD 5000 або Iris в старших моделях. Оперативної пам'яті за замовчуванням від 4 до 8Гб, знову-таки в залежності від моделі. Збільшити обсяг ОЗУ можна до 16Гб.

         В якості накопичувача в Mac mini доступний цілий ряд різних рішень: від жорсткого диска об'ємом 500Гб до SSD-накопичувача об'ємом 1Тб. Є можливість встановити в міні і Fusion Drive на 1Тб.

Apple, Mac mini, компьютер, ПК

        Розміри комп'ютера не змінилися: квадрат зі стороною 19,7см та висотою 3,6см. Важить Mac mini приблизно 1,2кг. Серед його роз'ємів знайшлося місце двом Thunderbolt 2 та чотирьом USB 3.0, HDMI-портам, слоту для SDXC-карт, роз'єму Ethernet, роз'єму для навушників і виведення звуку, а також інфрачервоному приймачу. Також в арсеналі малюка Wi-Fi 802.11ac та Bluetooth 4.0.

Apple, Mac mini, компьютер, ПК

       Ціни на базові моделі Mac mini починаються від 499дол. Доступні конфігурації за 699дол та 999дол. При самостійному поліпшенні Mac mini в Apple Store вартість може бути ще вище.

          Оновлений Mac mini доступний для придбання в Apple Store вже сьогодні. Дуже ймовірно, що деякі конфігурації в результаті виявляться в дефіциті.