Lenovo представила ПК серії ThinkCentre орієнтовані на бізнес-клас

         Lenovo ThinkCentre E63z виконаний у вигляді моноблоку в надзвичайно тонкому корпусі. Пристрій володіє всіма необхідними функціональними характеристиками, високою продуктивністю і привабливою ціною. Компанія також, представила мініатюрну новинку M53, що виготовлена у форм-факторі Tiny. Високопродуктивний Lenovo ThinkCentre M53 обладнаний процесором Intel Pentium, що має широкі можливості бездротового з'єднання, а також унікальну технологію, що дозволяє дистанційно активувати роботу системного блоку натисканням кнопок на клавіатурі USB. Ще одна модель ThinkCentre M79, яка представлена як в корпусі Tower, так і в малому форм-факторі. Вона має модуль шифрування 1.2 для надійного захисту зберігання інформації та віддаленої атестації апаратних і програмних засобів системи

Lenovo, ThinkCentre, ThinkCentre M53

          Орієнтовані на користувачів корпоративного сегменту анонсовані моделі ПК наділені функцією Smart USB Protection для контролю користувачами за доступом до пристроїв та використанням портів USB. Продуктивність ПК збільшує гібридний накопичувач (SSHD). Всі представлені компанією новинки мають високий ступінь енергоефективності.

          ThinkCentre E63z розроблений в ергономічному дизайні, що допомагає зберегти більше вільного простору на робочому місці. Характеристики стильного та тонкого моноблоку є досить функціональними. ПК наділений високим рівнем безпеки та надійності: функція відключення портів USB, технологія Computrace, як перестраховка від несанкціонованого доступу та роз'єм для замка Kensington, що захищає ПК від крадіжки.

          Екран HD+, що має діагональ 19,5" та світлодіодне підсвічування, в ряді конфігурацій може використовуватися в якості сенсорного. Моноблок обладнаний вмонтованою веб-камерою, що дозволяє застосовувати VoIP-технологію, та високоякісні стереонавушники. Також наявні порти HDMI, USB та картрідер.

          Lenovo ThinkCentre M53 також виготовлений в форм-факторі Tiny та має багато аналогічних функцій. В базовій конфігурації передбачений безкоштовний диспетчер служб та система для охолодження ICE 3.0, що підвищує ефективність системи в цілому та знижує рівень шумів.

Lenovo, ThinkCentre, ThinkCentre M79

          Модель M79 від Lenovo, обладнана новим процесором-гібридом AMD серії А. Пристрій є більш продуктивним, в порівнянні з попередниками, а його графічні можливості збільшені на цілих 50%. SSHD або SSD накопичувачі ще більше збільшують продуктивність апарату. Дана модель також виконана в корпусі типу Tower, та в малому форм-факторі, обидві модифікації наділені можливістю підключення до 3-х незалежних дисплеїв, що дозволяє створювати ефект занурення, завдяки збільшенню робочої площі.

          Отже, власники ThinkCentre M79 можуть бути абсолютно спокійними на рахунок захисту інформації на ПК, адже інженери для розробки іміджевого пристрою використовували інноваційні технології. M79, теж наділений функцією для відключення USB-портів та модуль шифрування 1.2, що надійно захищає інформацію користувача. Термін експлуатації комп'ютера допомагає збільшити технологія охолодження ICE 3.0.

          Моделі надійдуть у продаж вже цієї осені.