Концепт флагманського смартфона Microsoft Zune

          смартфон, флагман, Zune, концепт
          У 2006 році Microsoft вирішила створити плеєр, здатний конкурувати з Apple iPod. В результаті на світ з'явилася лінійка програвачів серії Zune, яка проіснувала всього два роки, після чого випуск пристроїв припинився через неприйнятно низький попит на них. Тим не менш, цей проект заклав основи для Windows Phone.
          Дизайнер по імені Танг Нгуен (Thanh Nguyen) вирішив, що компанії Microsoft абсолютно не завадило б сьогодні відродити старий проект, але тільки в зовсім новому вигляді. Так з'явився на світ концепт смартфона Microsoft Zune, подібна іграшка цілком здатна стати справжнім флагманом в лінійці мобільників під Windows Phone. Про це свідчать дизайн пристрою і його передові технічні характеристики.
          Смартфон Microsoft Zune виконаний в литому алюмінієвому корпусі, товщина якого складає всього 5,5 мм, що дає нам найтонший в світі мобільник під Windows Phone, та й важить він всього 126 грамів. В якості апаратної платформи виступає Qualcomm Snapdragon 800 з чотирьохядерним процесором, а інтерфейс системи від Microsoft виводиться на 5-дюймовий дисплей Full HD. Зйомка фото і відео ведеться на потужну 20-мегапіксельну камеру PureView, і, нарешті, джерелом живлення є акумулятор на 3000 мАг, підтримується бездротова зарядка стандарту Qi.