Ideum Duet - розумний стіл, керований двома операційними системами

Ideum Duet , умный стол, планшет, монитор, сенсорный ПК

         Компанія Ideum дивувала світ цікавими новинками і раніше, проте цього разу її розробники вирішили вразити публіку по крупному. Пристроєм покликаним викликати захват і здивування став «розумний» стіл, який отримав красиву назву Duet, що являється не тільки незвичайною підставкою для кухлів або паперової кореспонденції. Ця працююча сенсорна комп'ютерна система передає зображення з роздільною здатністю Full HD, яка, до того ж, надає для потреб користувача дві повноцінні ОС: мобільний Android 4.4 і Windows 8.

          А на перемикання між цими операційними системами йде всього пара секунд. У прямому сенсі - пара. З таким столом користувач може дивитися кіно, прослуховувати музичні твори і весело проводити час з улюбленими іграми. А якщо виникне необхідність у запуску «серйозних» додатків для редагування документів або роботи з 3D-графікою, то Duet можна перемкнути в операційну систему від Microsoft. Конструкція, зібрана з холоднокатаної сталі та авіаційного алюмінію, володіє значним запасом потужності. Завдяки захисту класу IP54 вода розумному столу також не страшна.

         Технічна начинка влаштована вельми хитромудро: всередині Ideum Duet складається з декількох обчислювальних модулів відразу. 2,0-гігагерцовий процесор Rockchip RK3288 відповідає за роботу операційної системи від компанії Google, у чому йому допомагають 16-гігабайтний твердотільний накопичувач і 2 Гб оперативної пам'яті. Windows 8, в залежності від фізичних габаритів стола, користується різними варіантами начинки. 42-дюймомий Ideum Duet оснащений чіпом Intel Core i5-4570R, з частотою в 3,2 ГГц, графічним ядром Iris Pro Graphics 5200, 256 гігабайтним SSD, і 8 Гб ОЗУ. А його 46-дюймовий брат - 3,5 гігагерцовим Intel Core i7-4710HQ, 512-гігабайтним SSD, графічною картою GeForce GTX 760 і 16 Гб ОЗУ. Ні перший, ні другий варіант не страждають недоліком потужностей. У начинці розумного столу знайшлося місце і для нано-ПК Intel Edison, який відповідає за плавний перехід від однієї програмної оболонки до іншої.