HP Sprout - унікальний моноблок з проектором, 3D-сканером та додатковою сенсорною панеллю

HP, HP Sprout, моноблок, компьютер, проектор, 3D-сканер

Компанія HP представила досить незвичайний комп'ютер Sprout. 23-дюймовий моноблок володіє вбудованою системою 3D-камер, проектором і величезною 20-дюймової сенсорною панеллю, яка також є додатковим дисплеєм. HP вважає, що Sprout дозволяє стерти рамки між об'ємним фізичним світом і двомірним цифровим. Комп'ютер в першу чергу орієнтований на людей творчих професій, які можуть відмовитися від класичної клавіатури та миші на користь сенсорного введення і використання стилуса. Дизайнери, фотографи, музиканти, архітектори та інші фахівці повинні оцінити можливість управління контентом власними руками.

Sprout є повноцінним Windows-комп'ютером, але завдяки спеціальному програмному забезпеченню його функціональність і можливості значно розширені. Наприклад, ви можете управляти контентом на нижній сенсорної панелі за допомогою пальців. Основним і унікальним додатком в Sprout є Workspace, де ви будете проводити більшу частину часу. Дана програма призначена для роботи з фотографіями, відеозаписами, документами та іншими файлами.
HP, HP Sprout, моноблок, компьютер, проектор, 3D-сканерHP, HP Sprout, моноблок, компьютер, проектор, 3D-сканер

Основний 23-дюймовий дисплей має дозвіл 1080p, і ви можете використовувати його для всіх повсякденних завдань. Зображення на нижню 20-дюймову сенсорну панель проектується за допомогою вбудованого над комп'ютером проектора. Панель має м'яку і злегка шорстку поверхню, що забезпечує кращі тактильні відчуття при роботі. Порівняно невеликий дозвіл 1024х768 пікселів не дозволить повною мірою працювати з фотографіями, але цього цілком достатньо для швидкого редагування: повороту, масштабування, обрізки зображення. 

Щоб перемістити файл з основного екрану на сенсорну панель, досить просто свайпом змахнути його вниз. Нижня панель підтримує до 20 одночасних дотиків, що дозволяє в повній мірі керувати фотографіями або іншими файлами.

Фотографії - це не єдине, що можна переглядати і редагувати на сенсорної панелі. HP опублікувала набір інструментів для розробників, які зможуть розкрити потенціал двох дисплеїв повною мірою. Наприклад, компанія пропонує в іграх перенести частину інтерфейсу або кнопки управління на нижній дисплей. Також другий екран можна використовувати для відображення віртуальної клавіатури або, наприклад, клавіш фортепіано в музичних програмах. Sprout має величезний потенціал, і за належної підтримки з боку розробників нас може чекати безліч оптимізованих додатків.

HP, HP Sprout, моноблок, компьютер, проектор, 3D-сканер 

Крім проектора, HP Sprout володіє і системою з 14-мегапіксельною основною і двох додаткових камер, що відповідають за визначення глибини зображення і розмірів об'ектів. Використання нової технології Intel RealSense дозволить за допомогою комп'ютера сканувати реальні об'єкти і отримувати їх 3D-моделі, які зберігаються в форматі .OBJ і які потім можна експортувати в CAD-програми або відправити на друк на 3D-принтери. Якщо ви не є інженером або конструктором, то вас може зацікавити можливість комп'ютера працювати в якості сканера. Ви можете покласти перед апаратом документ, і камера розпізнає весь текст на ньому і надасть його в цифровому варіанті.

 HP, HP Sprout, моноблок, компьютер, проектор, 3D-сканер

HP Sprout надійде в продаж вже в наступному місяці за ціною $ 1 899 за мінімальну комплектацію. Оформити попереднє замовлення і ознайомитися з більш докладними технічними характеристиками можна на офіційному сайті.

HP також поділилася деякими подробицями про свою технологію 3D-друку Multi Jet Fusion, яка, на думку компанії, змінить деякі галузі виробництва. Первинним завданням виробника є створення 3D-принтерів, здатних друкувати в більш високому дозволі і з набагато більшою швидкістю.

HP, HP Sprout, моноблок, компьютер, проектор, 3D-сканер 

Суть технології Multi Jet Fusion полягає в струменевому термодруці, при якому "чорнило" наносяться на поверхню, як в струменевих принтерах, і потім нагрівається, створюючи верстви.

Для демонстрації можливостей своєї технології HP надрукувала ланку ланцюга, за допомогою якої було піднято автомобіль. Компанія також запевняє, що із застосуванням Multi Jet Fusion точність одержуваних кольорів набагато вище, ніж при використанні будь-яких інших 3D-принтерів. На даний момент HP налаштована на співпрацю тільки з різними підприємствами, які отримають нову технологію "на озброєння" тільки в 2016 році.