Фотоапарат Brikk Lux Nikon DF оцінений в 41 400 євро

         Культове в професійних колах ательє Brikk ще на початку вересня анонсувало вихід ультра незвичайного варіанта звичного Nikon DF. Ніхто і не очікував, що під словами «незвичайне» представники ательє мають на увазі не чергову серію доопрацювань або незначна зміна корпусу. Замість того, щоб десятий раз йти по одній і тій же доріжці, техніки Brikk представили щось справді нове.

Nikon, Brikk Lux Nikon DF, Brikk, фотоаппарат, камера

          Комплект Brikk Lux Nikon DF адресований, схоже, тим самим професіоналам, які по справжньому пишаються своїм технічним оснащенням. Не помітити виконаний зі справжнього золота фотоапарат буде складно навіть в самому щільному натовпі фотографів.

Nikon, Brikk Lux Nikon DF, Brikk, фотоаппарат, камера

          І корпус, і об'єктив камери покриті золотом в 24 карати. Товщина покриття складає 5 мікрон - здати фотоапарат ломом і заробити грошей таким чином точно не вийде. До слова сказати, об'ктом хлопці з Brikk взяли самий звичайний, китовий AF-S NIKKOR 14-24mm f / 2.8G ED.

Nikon, Brikk Lux Nikon DF, Brikk, фотоаппарат, камера

          Цікаво, що ще в 1977 році подібний варіант камери випустили самі Nikon. В той момент камера Nikon FM стала лідером продажів, правда, дуже ненадовго. Дізнавшись про те, що виробник не збирається повторювати золоту класику, глава Brikk взяв цю роль на себе.

          Сайрус Блексміт, CEO Brikk вже заявив пресі, що кілька разів звертався до керівництва компанії з пропозицією спільної роботи. Однак, в планах Nikon перевипуск легендарної камери не входив. 

          Усі інші аксесуари фотоапарата залишилися в своєму звичайному вигляді. Ми б написали тут трохи докладніше і про USB-кабель, і про зарядку з диском - але на тлі золотої камери це виглядає зовсім неважливим. 

         Brikk Lux Nikon DF поставляється в золотом кейсі, також розробленому техніками компанії. Прес-реліз запевняє, що валізочка забезпечить камері найвищий рівень безпеки. Звучить трохи сумнівно, враховуючи максимальну увагу, яким вже точно нагородить власника кейс Zero Haliburton.

Nikon, Brikk Lux Nikon DF, Brikk, фотоаппарат, чехол, футляр, чемодан