EOS 5DS і EOS 5DS R - нові повнокадрові "дзеркалки" Canon

      Canon представляє принципове оновлення лінійки EOS, моделі EOS 5DS та EOS 5DS R - нове покоління повнокадрових дзеркальних камер з високою роздільною здатністю.

EOS 5DS, EOS 5DS R, камера EOS, фотоаппарат EOS

          Виходячи за межі 35-міліметрових матриць, нові камери пропонують роздільну здатність, якої не баченої раніше в повнокадрових матрицях - приголомшливі 50,6 мегапікселів. Поєднання неперевершеної якості знімків, найвищої роздільністі, швидкості роботи та надійності дозволяють використовувати камеру для зйомки пейзажів, об'єктів архітектури, високої моди або портретів, як в особистих, так і в професійних цілях. У випадках, коли найголовніше - різкість зображення, модель EOS 5DS R пропонує оптичний низькочастотний фільтр, що підвищує роздільність матриці і якість видимого зображення. EF 11-24mm f / 4L USM - ширококутний прямолінійний зум-об'єктив з найбільшим кутом огляду в світі, що ідеально підходить для фотографування ландшафтів і об'єктів архітектури.

EOS 5DS, EOS 5DS R, камера EOS, фотоаппарат EOS

        Стаючи новим еталоном серед дзеркальних камер, EOS 5DS і EOS 5DS R поєднують простоту та інтуїтивність роботи з новою 50,6-мегапіксельною CMOS-матрицею. Таким чином вона забезпечує гнучкі можливості зйомки об'єктів в самих різних умовах, що робить їх ідеально відповідними для великоформатних носіїв, наприклад, рекламних плакатів і обкладинок журналів, де важливий кожен піксель. Сучасна архітектура матриці дозволяє знімати з чутливістю ISO 100 - 6400, а можливість розширення до 50-12800 гарантує мінімальний шум, точну передачу кольору та широкий динамічний діапазон. Для більшої гнучкості роздільність камери дозволяє використовувати три вбудовані режими кадрованої зйомки - 1.3x, 1.6x і 1:1. Кадрування забезпечує чудові результати - навіть в режимі 1,6х роздільна здатність фотографій сягає 19 мегапікселів.

EOS 5DS, EOS 5DS R, камера EOS, фотоаппарат EOS

          Здвоєні процесори DIGIC 6, встановлені в EOS 5DS і EOS 5DS R, ідеально підходять для самих вимогливих умов зйомки, гарантуючи швидку роботу і відгук, необхідні для створення першокласних знімків з винятковою передачею кольору. Архітектура процесорів спеціально призначена для обробки великих масивів графічних даних, що надходять з 50,6-мегапіксельної матриці, з одночасним зменшенням шумів зображення, що робить можливою зйомку зі швидкістю до 5 кадрів/секунду.

        Щоб кожна деталь красивого пейзажу або модної фотосесії залишалася у фокусі, EOS 5DS та EOS 5DS R пропонують вдосконалений 61-точковий автофокус з 41 точкою з візирними перехрестями, завдяки чому досягається неймовірна різкість і чіткість зображення по всій площі кадру. Обидві камери здатні зберігати фокус на рухомих об'єктах завдяки функції інтелектуального стеження і розпізнавання (iTR), яка може відстежувати обличчя і колір. Для зменшення розмитості зображення використовується система контролю вібрації дзеркала (Canon Mirror Vibration Control System), яка надійно контролює переміщення дзеркала камери вгору і вниз, дозволяючи уникнути раптових зупинок і пом'якшуючи звук спуску затвора.

EOS 5DS, EOS 5DS R, камера EOS, фотоаппарат EOS

         Крім того, EOS 5DS та EOS 5DS R оснащені датчиком виміру експозиції з роздільною здатністю 150 000 пікселів і розпізнаванням променів інфрачервоного спектра, а функція виявлення мерехтіння забезпечує стабільну і точну експозицію при мінливому характері освітлення, наприклад, при світлі флуоресцентних ламп.

          Забезпечуючи безпрецедентну якість зображення, EOS 5DS та EOS 5DS R пропонують ряд користувальницьких режимів і налаштувань, завдяки яким ви будете незмінно отримувати чудові результати. Новий режим Fine Detail Picture Style підвищує роздільну здатність матриці до максимуму, надаючи можливість тонко налаштовувати різкість зображення без додаткового ПЗ.

          Популярні режими художньої зйомки, включаючи мультиекспозицію і HDR, допомагають вам розкрити свої творчі здібності, а вбудований таймер відкриває світ ефектної інтервальної фото- і відеозйомки, усуваючи необхідність у додатковому ПЗ або устаткуванні.

         Створення EOS 5DS та EOS 5DS R стало результатом ретельно продуманих інженерних рішень, які дозволяють працювати швидко незалежно від умов зйомки. Видошукач зі спеціальним покриттям, що відображає всю область кадру робить процес зйомки легким і налаштовується під ваш стиль роботи. Великий РК-екран Clear View II з діагоналлю 8,11 см і противідображувальним покриттям дозволяє переглядати знімки без відблисків, а також відіграє роль зручної панелі для доступу до часто використовуваних настройок. Новий настроюваний контрольний екран (Custom Quick Control) дозволяє обирати потрібний тип, розмір і розташування значків відповідно до переваг користувача або сценарієм зйомки.

EOS 5DS, EOS 5DS R, камера EOS, фотоаппарат EOS

         Обидві моделі мають класичну конструкцію камер Canon з міцним корпусом з високоякісного магнієвого сплаву зі всепогодніми характеристиками, що ідеально підходять фотографам-пейзажистам, готовим долати будь-які труднощі заради вдалого кадру.

         Коли головною умовою є максимальна деталізація, EOS 5DS R пропонує оптичний низькочастотний фільтр, який гарантує максимально можливу різкість зображення. Цей фільтр відмінно підходить фотографам-пейзажистам, в сюжетах яких часто зустрічаються повторювані елементи; саме в таких умовах оптичний низькочастотний фільтр камери дозволяє перетворити відмінний кадр в приголомшливий.

          EOS 5DS та EOS 5DS R сумісні з широкою лінійкою об'єктивів Canon EF, яка включає в себе 71 модель. Сьогодні Canon представляє прямолінійний зум-об'єктив з найширшим у світі кутом огляду 1 EF 11-24mm f/4L USM. Відмінно підходячи для зйомок пейзажів і об'єктів архітектури, EF 11-24mm f/4L USM допомагає відкрити новий світ творчих можливостей завдяки діапазону фокусних відстаней від 11 до 24 мм. У новій оптичній конструкції об'єктива використовуються три асферичні лінзи (включаючи матову асферичну лінзу), які підвищують якість зображення і зводять до мінімуму спотворення, а корпус об'єктива дуже міцний і стійкий до несприятливих погодніх умов.