Десять найпопулярніших mp3-плеєрів в 2014 році

mp3-плеєр, mp3, плеєр, гаджет, девайс

         Незважаючи на всю універсальність смартфонів, mp3-плеєри поки не збираються здавати своїх позицій. Ці гаджети мають свою вузьку музичну спеціалізованість, яку виробники намагаються постійно вдосконалювати. Та й великі розміри сучасних смартфонів не дозволяють їх комфортно використовувати в якості аудіоплеєрів.

         Йдеться про найпопулярніші пристрої подібного спрямування - про ті моделі, які заслужили довіру більшості споживачів. Нижче представлена десятка кращих mp3-плеєрів за статистикою інтернет-магазинів.

         10. Sony NWZ-E383

Sony NWZ-E383, mp3-плеєр, mp3, плеєр, гаджет, девайс

         Що таке Walkman від Sony, ні для кого вже не секрет. З часів касетних плеєрів цей бренд захопив лідерство і не відпускає його по сьогоднішній день. Класичний представник даної марки: компактний чотиригіговий плеєр, що підтримує всі популярні аудіо та відеоформати.

        Якісне звучання через фірмову гарнітуру гарантовано. Меню інформативне, клавіші навігації можна без труднощів намацати в кишені - класика і нічого зайвого. Ідеальний вибір для тих, кому потрібен «простий емпетришник» щоб слухати музику.

           9. Sony NWZ E384

Sony NWZ-E384, mp3-плеєр, mp3, плеєр, гаджет, девайс

 

          Схожий за характеристиками на попередника Sony NWZ-E383 щодо якості музики та форм-фактора корпусу, але з вісьмома гігабайтами пам'яті. Правда коштує цей девайс трохи більше. Втім, для середньостатистичного користувача вистачить і чотирьох

          Крім того, справжні цінителі музики віддають перевагу формату WAV замість mp3, який займає більше дискового простору. А ще багато хто любить використовувати плеєри як флешку, при необхідності зберігаючи важливі файли на нього. Саме тому ця модель, незважаючи на більш високу ціну, зайняла і більш високе дев'яте місце.

          8. Apple iPod touch 5 16 GB

Apple iPod touch, Apple, mp3-плеєр, mp3, плеєр, гаджет, девайс

           Класика не втрачає своїх позицій, намертво впчатуючи свій бренд в свідомість людей, але це того варто. Перед нами «той самий» iPod. Металевий корпус, 16 Гб пам'яті, можливість відтворення 1080p, Wi-Fi, Bluetooth та камера 1,2 Mп.

        Тут є інтернет-браузер, підтримка Nike +, акселерометр, вбудований динамік - все те, за що користувачі полюбили цей бренд. Але і за відповідною ціною.

          7. Sony NWZ-B173F

Sony NWZ-B173F, mp3-плеєр, mp3, плеєр, гаджет, девайс

          Компактна версія плеєра від Sony обійшла-таки іменитого конкурента, котрий посів восьме місце.

         Перед нами така собі чотиригіговая флешка з навушниками, що має демократичну ціну і яка задовольнить потреби в музиці більшості споживачів. 18 годин музики - привабливий критерій для милого маленького пристрою. Якщо вірити численним оглядам, Sony NWZ-B173F цілком підходить більшості любителів цифрових аудіоформатів.

          6. Apple iPod classic 3 160 GB

Apple iPod classic 3, mp3-плеєр, mp3, плеєр, гаджет, девайс

         Зовні пристрій виглядає як найперший iPod, але це вже не просто mp3-плеєр, а справжній музичний HDD. 160 гігабайтів музики - це величезна колекція, захована в металевий корпус.

        Тут можна зберігати і десяток улюблених фільмів, які можна дивитися 6 годин, а слухати музику - всі 36. Швидше за все, популярність даного гаджета обумовлена довгим терміном роботи і об'ємом пам'яті, адже це ідеальним варіант для туристичних поїздок та відряджень.

          5. Sony NWZ-W273
 

Sony NWZ-W273, Sony, mp3-плеєр, mp3, плеєр, гаджет, девайс

          Корпорація Sony любить радувати незвичайним, але продуманим обладнанням. Навушники і плеєр в одному - ідеальне рішення для любителів спортивного способу життя, що володіє ступенем вологозахисту IPx8.

          Як запевнять розробники чотиригіговий девайс може працювати протягом години після трьох хвилин підзарядки. Відмінні спортивні характеристики, лаконічний дизайн, 8 годин енергійної музики - Sony NWZ-W273. Тверде п'яте місце.

            4. Apple iPod touch 5 64 GB

Apple iPod touch 5 64 GB, Apple, mp3-плеєр, mp3, плеєр, гаджет, девайс

 

          Apple iPod touch 5 64GB розташувався на четвертому місці в рейтингу.

        Старший представник популярного сімейства володіє п'ятимегапіксельною камерою, великим об'ємом пам'яті і більш ємною батареєю. Абсолютний сенсорний лідер за останні кілька років.

          3. Apple iPod shuffle 4 2 GB
Apple iPod shuffle 4, Apple, mp3-плеєр, mp3, плеєр, гаджет, девайс

          Цілком заслужена позиція для малюка shuffle 4, яка в черговий раз доводить, що все геніальне просто.
         Так, перед нами той самий, відомий ще з 2010 року, двогіговий mp3-плеєр. Ідеальний подарунок для дитини, хоча і дорослому буде приємно мати його під рукою, благо розмір дозволяє. Абсолютний лідер симпатій споживачів, та ще й при цьому завидний довгожитель.

          2. Apple iPod nano 7 16 GB

Apple iPod nano 7, Apple, mp3-плеєр, mp3, плеєр, гаджет, девайс

 

          Apple iPod nano 7 - менший від iPod touch але більший за shuffle. Ідеальна середина з якісним екраном.

        Для багатьох хто не знайомий з історією продукції Apple, даний девайс здасться «якимось дивним айфоном», але справжні фанати «ай-продукції» знають йому ціну - друге місце за рейтингом інтернет-магазинів.

          1. Apple iPod touch 5 32 GB

Apple iPod touch, Apple, mp3-плеєр, mp3, плеєр, гаджет, девайс

       Тут все зрозуміло. Перед нами приваблива середня ланка між важким AppleiPod touch 5 на 64GB та мінімалістичним Apple iPod touch 5 на 16GB, але володіє всіма функціями 64-гігабайтної моделі, включаючи п'ятимегапіксельну камеру.

          Дивує той факт, що в десятці найбільш популярних плеєрів виявилися представники виключно двох виробників - Sony та Apple. В десятку не потрапили моделі Cowon, iRiver або Philips, що славляться хорошим звучанням, ні бюджетні варіанти брендів teXet, Ritmix або Explay.

       Проте в десятці є свій економ-клас, що складається з NWZ-B173F, Sony NWZ-E384, Sony NWZ-E383 та привабливого Apple iPod shuffle 4 з 2GB, що цілком закономірно і виправдано. Є варіант для прихильників спортивного способу життя - Sony NWZ-W273. У більш високому ціновому діапазоні представлений музичний зовнішній жорсткий диск, втілений в Apple iPod classic 3 160GB та ціла плеяда «айподів», що відрізняються розміром пам'яті та мають свого універсального лідера - Apple iPod touch 5 32 GB.

          Як підсумок можна зазначити, що вимирання mp3-плеєрів як виду прогнозувати зараз передчасно. Смартфони зможуть витіснити даний гаджет тільки тоді, коли обзаведуться дуже ємною батареєю або мінімальною витратою енергії на такі ємні операції, як прослуховування музики або перегляд відео. І навіть в цьому випадку від конкуренції постраждають великі плеєри з екранами, а не маленькі, компактні моделі. На поточний момент за компактними медіаплеєрами закріплена своя ніша на ринку цифрових технологій і найближчими роками їй нічого не загрожує.