Dell анонсувала нові хромбуки, планшети і ноутбуки для освіти

          Компанія Dell спеціально для освітнього сегменту анонсувала випуск відразу декількох нових рішень. Серед новинок відзначаються ноутбук Latitude 11 Education Series, планшети Venue 10 та Venue 10 Pro, мініатюрний ноутбук Chromebook 11, а також інтерактивний проектор S510.

Latitude 11 Education Series, Chromebook 11, Dell, ноутбук Dell

         Особливістю всіх новинок є міцний корпус, який витримує навіть падіння. В активному студентському житті пристрій може піддаватися самим різноманітним випробуванням, тому новинки оснащені прогумованою вставкою, яка пом'якшує удари. Моделі Latitude 11 Education Series і Chromebook 11, крім іншого, були протестовані на відповідність вимогам стандарту військового рівня MIL-STD 810 G.

Latitude 11 Education Series, Chromebook 11, Dell, ноутбук Dell

Venue 10 , Venue 10 Pro, Dell, планшет Dell

          Dell Chomebook 11 другого покоління включає HD-дисплей з покриттям і опціональною сенсорною панеллю, водонепроникні клавіатуру, тачпад і фронтальну камеру. Також відзначаються модулі Bluetooth 4.0, Wi-Fi 802.11ac /a/b/g/n та до 10 годин автономної роботи. Для роботи на ходу компанія Dell студентам та школярам запропонувала планшети моделі Venue 10 з Android 5.0 на борту та Venue 10 Pro з Windows 8.1. Ці новинки оснащені дисплеями з роздільною здатністю HD або Full HD з діагоналлю 10,1 дюйма. Можливості пристрою можна розширити за допомогою опціональної від'єднувальної клавіатури і активного стилуса. Ноутбуки Latitude 11 Education Series мають діагональ 11,6 дюйма, особливий акцент в них зроблено на функції безпеки, зокрема, включена підтримка передових технологій аутентифікації, шифрування і захисту від шкідливих програм. Ці ноутбуки оснащені повнорозмірною клавіатурою та ударостійким склом Gorilla Glass. Проектор Dell S510 відрізняється підтримкою Intel WiDi, Miracast та Wi-Fi.

Dell S510, Dell, проектор Dell

          Chromebook 11 доступний з сьогоднішнього дня за ціною 250дол для ринку Сполучених Штатів Америки. Вартість Venue 10 Pro та Venue 10 сягатиме 330дол, в продажі вони з'являться навесні. Модель Latitude 11 Education Series вийде на ринок 3 березня зі стартовою ціною 299дол. Версія з сенсорною панеллю з'явиться в кінці червня. Проектор вже можна придбати за ціною 1800дол.