Браслет для леді, які більше не хочуть губити мобільні телефони

          Мода - дивна річ. Здавалося б, ще хвилину тому в моді рожеві повітряні дівчатка-блондиночки з собачками під пахвою, та не встигаєш озирнутися, як з'являються які-небудь емо або ванільні дамочки, що палять на підвіконні та зустрічають світанки під жалісливі пісні.

          Якщо ти хочеш бути завжди на хвилі та в темі, тобі потрібно приготуватися до того, що спроби наздоганяти моду і мейнстрім віднімають досить багато часу і грошей. Те ж саме відбувається і в сфері сучасних технологій. Серйозно. Хто, наприклад, може уявити, що суперновороченная професійна цифрова камера-«зеркалка», випущена минулого року, поступиться за своїми характеристиками 12-мегапікселевой камері в смартфоні? І такі приклади на кожному кроці. Як же встигати за модою?

Носимое устройство, браслет, электронный браслет, смартфон

          Жіночий модний браслет з вбудованим Bluetooth (Ladies Bluetooth Fashion Bracelet) намагається уникнути долі вічно застаріваючого мотлоху за допомогою незвичайного поєднання простих класичних ліній і суперсучасних технологій. Головна його фішка в прив'язці до мобільного телефону за допомогою Bluetooth. Варто вам відійти більше, ніж на 20 метрів від сумочки з мобільним всередині, як браслет включає сирену. Жарт, звичайноJ Він просто починає вібрувати, але так простіше не втратити телефон. Крім відносної безпеки, браслет ще володіє ідентифікатором дзвінків. Тобто вам навіть не потрібно брати в руки телефон, щоб дізнатися, хто дзвонить. Так само віддалено можна відправити в чорний список небажаного співрозмовника. Та й просто дізнатися час на електронному циферблаті. Зручно і просто. На вигляд браслет трохи масивний, тому піде більше на тонке зап'ястя. Вартість електронного аксесуару сягає 27.64 доларів.