Бездротова колонка UE BOOM

          Бездротові колонки - це новий тренд, оптимальне вирішення проблеми «музики на винос». Більше не потрібно тулитися біля чийогось смартфона на пляжі або засмучуватися через що сів акумулятор у автомобіля на пікніку. Музика нарешті отримала абсолютну свободу і перемогу на відкритих просторах - тепер власники подібної акустики і їхні величезні компанії друзів можуть насолоджуватися якісним звуком де завгодно протягом довгих годин.

UE BOOM, беспроводная колонка, колонка UE BOOM

          UE BOOM - красуня і переможниця IFA-2014 - нарешті потрапила в Україну. Ultimate Ears  - бренд компанії Logitech, заснований ще в середині 90-х років професійним звукорежисером Джеррі Харві, який працював з всесвітньо відомими музикантами і супроводжував їх в турне. Саме на їх прохання в 1995 році він розробив перші внутрішньоканальні UE навушники, що дозволяють виконавцям зосередитися на звучанні, не відволікаючись на сторонні шуми. Містер Харві вкладав всі знання і досвід в свої дітища.

         Саме ця філософія відбилася і в новій бездротової колонці. Тепер продукція бренду доступна не тільки музикантам, але й звичайним споживачам. Звук в колонці UE BOOM поширюється на 360° і, завдяки максимальній гучності на рівні 88 дБА, здатний заповнити музикою кімнату великих розмірів.

           Розробники також грунтовно потрудилися над дизайном акустики - цілих 11-колірних рішень, щоб догодити навіть найвибагливішим користувачам. До речі, одне з них розроблено в колаборації з групою Skrillex, учасники якої були в захваті від UE BOOM і запропонували своє бачення її дизайну.

UE BOOM, беспроводная колонка, колонка UE BOOM

          Колонка може працювати і з IOS, і з Android пристроями, мало того, для кожної системи передбачені програми з корисними функціями, що робить управління максимально простим. З його допомогою можна ознайомитися з детальним керівництвом користувача, налаштувати еквалайзер, дізнатися заряд батареї, включити оповіщення та будильник. Так, все правильно, ця дитинка не забуде подбати про те, щоб її власник не спізнився на пари або важливу зустріч. Навіть якщо колонка вимкнена, смартфон в потрібний час її розбудить, а вона, в свою чергу, підніме своїм гучним звучанням навіть хронічного соню.

          Крім того, підключитися до UE BOOM можна також через Bluetooth, але і за допомогою NFC, і, звичайно, через роз'єм 3,5 мм. Колонка запам'ятовує останніх 8 парних пристроїв, тому швидка зміна користувача і навіть стилю музики на вечірці для неї не проблема. Є й інше застосування цієї функції - можна підключити до акустики всю домашню техніку і міняти її на свій розсуд.

          Якщо говорити про використання поза домашніх умов - тут ще цікавіше. Колонка важить трохи більше 500 г, а її розміри становлять 65х65х180, тому її так легко транспортувати. Спеціально розроблене покриття захищає UE BOOM від вологи та бруду, тому вона просто незамінний музичний супутник на пляжі, в горах, окрім всього іншого колонка не боїться ані дощу, ані снігу (навіть для роз'ємів продумані спеціальні заглушки). Колонку можна прикріпити до велосипеда за допомогою штатива, якщо з друзями запланований довгий музичний марафон. Не переживайте з приводу втрати зв'язку між пристроями - вони бачать один одного на відстані 15 метрів. І відразу заспокоюємо всіх, хто хвилюється про заряд - його вистачає на цілих 15 годин, а підзарядити її можна за допомогою USB кабелю.

          UE BOOM звільняє життя від зайвих шнурів і наповнює його якісним, чистим, збалансованим, потужним звуком. Ця колонка - абсолютний символ того, як люди відчувають і взаємодіють з музикою сьогодні.