10 міфів про смартфони: правда чи обман?

      На тему мобільних пристроїв існує чимала кількість міфів, отже багато користувачів не можуть визначити, які з них є достовірними, а які помилковими. У цій статті ми розглянемо 10 найпопулярніших з них і розповімо, що є правдою, а що ні.

Смартфон, мобильный телефон, девайс, гаджет

       1. Після проникнення вологи помістити телефон в рис (правда)

      При попаданні вологи в девайс, насправді, є шанс його врятувати. Звичайно, вода призводить до пошкодження внутрішніх компонентів гаджета і може стати причиною короткого замикання, однак все залежить від того, як довго смартфон знаходився в рідині та яка її кількість потрапила всередину пристрою.

      Після контакту з водою, якщо все-таки даний випадок мав місце бути, перше, що потрібно зробити, це вимкнути телефон та зняти батарею. Пристроям з незнімним акумулятором, яких зараз більшість, в цьому плані не пощастило. Далі слід витягнути сім-карту і карту пам'яті. Після цього помістіть телефон в герметичний мішок з сирим рисом, щоб вся волога добре вбралася, і залиште апарат як мінімум на 12:00 (ще краще - на добу). Після проведення даної процедури, спробуйте включити гаджет і якщо він запрацює ... Вітаємо!
      2. Перша зарядка телефону повинна прводитися протягом 12:00 (неправда)

Смартфон, мобильный телефон, девайс, гаджет

    Старі мобільні пристрої мали нікель-кадмієві акумуляторні батареї, внаслідок чого їх рекомендували заряджати протягом тривалого періоду часу при першому використанні пристрою. На даний момент в гаджетах використовується літій-іонні акумулятори, а значить, вищезгадана процедура неактуальна. Просто дивіться на екран. Відмітка в 100% сигналізує про те, що апарат заряджений, і подача енергії автоматично припиняється.

       3. З часом акумулятор втрачає свою ємність (правда)

      Сучасні батареї мають термін служби від 3 - 5 років, але, звичайно, все залежить від кількості циклів перезарядки. Чим частіше заряджати акумулятор (активніше користуватися смартфоном), тим швидше він буде втрачати потенціал.

      4. Краще заряджати телефон у вимкненому стані (наполовину правда)

   В цілому не має значення, чи включений телефон під час зарядки чи ні. Правда, тут варто зробити одне застереження. Справа в тому, що якщо пристрій вимкнено, то він буде заряджатися швидше, оскільки заряд не буде споживатися запущеними додатками і компонентами мобільного телефону.

      5. Не рекомендується використовувати неоригінальні зарядний пристрій (наполовину правда)

    На ринку є безліч зарядних пристроїв з різними рівнем напруги та силою струму. Найчастіше ці параметри не відповідають девайсу і можуть призвести до серйозних проблем, аж до поломки апарату, тому, безумовно, краще використовувати оригінальний зарядний пристрій.

    Однак, якщо зарядник стороннього виробника має хорошу якість, повністю підходить по напрузі і силі струму до даного конкретного гаджету, то його без проблем можна використовувати нарівні з оригіналом.

      6. Чим більше мегапікселів, тим краще камера (неправда)

    Те, що реально важливо в будь-якій камері, це розмір і якість сенсора. Якщо він дійсно хороший, то роздільної здатності в 8 Мп вже достатньо для відмінних фотографій, які добре виглядатимуть на роздрукованому A4.

      7. Потрібно заряджати телефон тільки по досягненні повної його розрядки (неправда)

    Немає ніякої необхідності чекати, поки пристрій розрядиться повністю. Навпаки, корисніше буде не доводити девайс до критичної позначки, а намагатися заряджати його, коли рівень знаходиться в межі 40-80 відсотків.

      8. Включений Bluetooth споживає багато енергії (неправда)

   В даний час Bluetooth на мобільних гаджетах відрізняється енергоефективністю, тому абсолютно не варто турбуватися про те, що він включений постійно.

      9. Довгі невідомі номери належать шахраям (неправда)

      Зовсім ні. Довгий номер може включати в себе код міста або країни. Причому, в останньому випадку (міжнародний виклик), номер він починатися з символу »+».

      10. Небезпечно використовувати телефон під час зарядки (неправда)

      З оригінальною зарядкою (або з іншою підходящою за параметрами (читайте вище)) - ні. Нічого погано відбутися не може.

      Ось ми й розвіяли сумніви щодо самих популярних міфів, котрі стосуються смартфонів та правил їх оптимальної експлуатації. Отже, бережіть своїх мобільних «улюбленців» і вони вас радуватимуть ще дуже довго